Loading Події

« All Події

• This event has passed.

Реєстрація на творчі конкурси для вступників на місця державного замовлення на основі повної загальної середньої освіти (після школи)

24 Липня11 Серпня

Реєстрація на творчі конкурси для вступників на місця державного замовлення на основі повної загальної середньої освіти розпочинається 24 липня і закінчується не пізніше 18:00 год. 11 серпня 2020 року.

Строки проведення Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки творчих конкурсів: 01 серпня – 12 серпня 2020 р. (розклад додається).

Для реєстрації необхідні:

– заява (зразок додається);

– копія документа, що посвідчує особу;

Заповнену заяву та сканкопії документів для реєстрації на ТВОРЧІ КОНКУРСИ надсилати на такі електронні адреси:

ФАКУЛЬТЕТ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ПІП

технічних секретарів

контактний номер телефону ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА
Факультет культури і мистецтв 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; Шурдак Марія Ігорівна 0733026446 EVI.culture@eenu.edu.ua
024 Хореографія
025 Музичне мистецтво
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я 017 Фізична культура і спорт Іваніцький Роман Богданович 0956109387;

EVI.sport@eenu.edu.ua

Контакти деканів (для консультацій)

На творчий конкурс прийти з такими документами:

• документом, що посвідчує особу;
  • 2 кольоровими фотокартками розміром 3 х 4 см;

– медичною довідкою за формою 086-о (тільки для спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»).

Наголошуємо, що реєстрація на творчі конкурси та складання творчих конкурсів не є фактами подання заяви на вступ до університету.

Заяву на вступ потрібно буде подати через електронний кабінет вступника із 13 серпня 2020 р.

Початок:
24 Липня