Інформуємо, що Міністерством освіти і науки встановлено певні терміни вступної кампанії у 2018 році до магістратури відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України.

У СНУ імені Лесі Українки у 2018 році єдиний вступний іспит з іноземної мови складатимуть вступники на магістерські програми за спеціальностями таких галузей знань: 03 – «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 – «Філологія»), 05 – «Соціальні та поведінкові науки», 06 – «Журналістика», 08 – «Право», 24 – «Сфера обслуговування», 29 – «Міжнародні відносини» та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (для вступників на магістерські програми за спеціальністю 081 – «Право»).

Із 14 травня по 05 червня у консультаційному центрі при приймальній комісії СНУ імені Лесі Українки за адресою: просп. Волі, 13, ауд. 108а (перший поверх) відбувається реєстрація абітурієнтів на єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (також на єдине фахове вступне випробування зі спеціальності «Право»).

Для тих, хто поступає на спеціальність, яка відрізняється від здобутої за освітнім ступенем бакалавра, передумовою реєстрації є здача додаткового фахового вступного випробування в ЗВО до 31 травня 2018 року.

Документи, які необхідні для реєстрації:

  • документ, що посвідчує особу;
  • ідентифікаційний код;
  • диплом бакалавра з додатком (за відсутності – довідка щодо планового строку завершення навчання);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Підтвердженням реєстрації є екзаменаційний лист, виданий вступникові. Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ».

Доступ до особистого електронного кабінету здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, зазначеним у ньому, на інтернет-сайті за електронною адресою: https://ez.osvitavsim.org.ua/ з 2 липня 2018 року.

Детальніша інформація за номером: (0332)248431.

Нагадуємо, що в Умовах прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році не передбачено можливості використання результатів єдиного фахового вступного випробування 2017 року для вступу на магістерські програми в 2018 році (абзац третій пункту 1 розділу VII Умов прийому).

За інформацією МОН України